But… buty!

Ludzie kochają dając swoje opinie. Co ludzie kochają bardziej, faktycznie płacą dać te opinie. Firmy kochają tych, którzy podejmują badania, ponieważ jest znacznie bardziej opłacalny sposób wiedząc, co konsumenci lubią. Jeśli kiedykolwiek był zainteresowany zarabianie pieniędzy, to prawdopodobnie słyszał niesamowite roszczeń biorąc ankiet. Obiecują, że można dokonać zabijania przez biorąc ankiet, podając swoje zdanie, a nawet rzucić swój dzień pracy. Jestem tu, by powiedzieć wam prawdziwą historię. Prawdę. Co znajduje się w prawdziwy rarytas o przyjmowanie ankiet? W badaniu online przyjmujący mnie, ja lubię moją opinię na rzeczy i zarabiać na nim. Jednak odkryłem, że chyba nic, ale biorą ankiet cały dzień robić bez przerwy długie wieki, i wiem, miliony ludzi, że można odnosić, to raczej nie będzie się wzbogacić poprzez ankiety. Mimo, że może być prawda, nigdy nie powiedział, że nie może kilkaset dolarów miesięcznie. Wszystko zależy od tego, czy wybrać dobre miejsca, aby zarejestrować się, czy nie, ile badania zrobić i jak zaangażowana jest to, aby to robić. Ja osobiście lubię robić badania, aby kilka dolców tu i tam, ale to nie wystarczy, aby wycofać się z. Istnieje wiele stron, które obecnie nie obiecują ci najlepsi z najlepszych z najlepszych miejsc badania za niewielką opłatą. Jeśli chcesz, aby rozdać $ 34.95 lub jednak wiele to na tym "członkostwa", być moim gościem. I rzeczywiście, aby moje pieniądze. Chodzi mi o to, że tereny odsyłam do strony są mogłeś znaleźć na własną rękę i za darmo. Przekonałem się, że badania są wejścia loterii strata czasu w mojej opinii. Nigdy nie zdobył żadnej loterii jakiegokolwiek rodzaju w moim życiu, więc myślę, że po prostu nie jestem szczęśliwy facetem. Jestem członkiem około 30 miejsc badania on-line, więc trzymam się bardzo zajęty. I stwierdził, że badania są bardzo łatwy sposób na dodatkowe pieniądze co miesiąc, a najlepiej o nich jest to, że są one całkowicie bezpłatne. Powodem zarabiać na dając swoją opinię dlatego, że firmy muszą wiedzieć, co konsumenci lubią lub nie lubią i płacąc użytkowników o ich opinie to bardzo skuteczny sposób, aby nie tylko to. Jest to sytuacja korzystna, ponieważ firmy zgasić produkty, które ludzie lubią i konsumenci płacą za podaniem ich szczerą opinię. To nie może się znacznie lepiej.

2 thoughts on “But… buty!

  1. Powiem krótko. Buty powinny działać i być wygodne. I tyle. Stanowczo popieram autorkę, której poglądy są nieco kontrowersyjne jeśli chodzi o kobiece podejście do sprawy butów… Ale za to jak najbardziej słuszne!

  2. Buty jak buty, powinny być wygodne, a adidasy te kryterium spełniają w 100%. Bardzo wygodnie się w nich chodzi i prowadzi samochód. Ostatnio próbowałem się w nich przejść , ale skończyło się to kontaktem dolnej części pleców z twardym lodem. To wydarzenie uświadomiło mi, że obuwie zimowe jednak może być przydatne, zwłaszcza w zimie. :D

Dodaj swoje trzy grosze do dyskusji!